Kindle

Kindle dla Android

Czytaj ebooki z Amazon na Android

Kindle to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na urządzeniach z systemem Android.Nazwa Kindle... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Synchronizacja między różnymi aplikacjami Kindle
  • Wolność wyboru gdzie nam wygodniej czytać
  • Ogromne zasoby sklepu Amazon

Wady

  • Brak możliwości zmiany kroju czcionki
  • Brak możliwości wgrania własnych plików

Bardzo dobry
8

Kindle to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na urządzeniach z systemem Android.

Nazwa Kindle kojarzy się przede wszystkim z fizycznym urządzeniem - czytnikiem ebooków i prasy. Amazon, któremu zależy na jak największej sprzedaży e-książek, chce maksymalnie uprościć ich konsumpcję. Z tego powodu Kindle to nie tylko czytnik ebooków, ale również szereg aplikacji: Kindle na PC, Kindle na Mac, Kindle na iPhone, iPod Touch i iPad, Kindle na BlackBerry i Kindle na Windows Phone 7.

Po otwarciu aplikacji Kindle i zalogowaniu się poprzez nasze konto w Amazon, w pierwszej kolejności powinniśmy zajrzeć do zakładki Archived Items, gdzie znajdują się zakupione przez nas książki. Klikając w okładki pobieramy je na Androida.

Aplikacja Kindle umożliwia zmianę rozmiaru czcionki, zwiększenie lub zmniejszenie długości wersów, zmianę nasycenia podświetlenia ekranu oraz wybraniu koloru tła. Może być ono klasycznie białe, czarne lub w kolorze sepii.

Największą zaletą programu Kindle jest synchronizacja zakładek, notatek i zaznaczeń tekstu oraz najdalszego miejsca w książce, do którego posunęliśmy się w naszej lekturze. W domu możemy czytać książkę na komputerze lub tablecie, a znalazłszy chwilę czasu w komunikacji miejskiej lub w kolejce do dentysty otwieramy Kindle na Androidzie.

Jeśli kupujemy lub pobieramy darmowe książki w księgarni Amazon i lubimy mieć wybór urządzenia, na którym chcemy czytać, to Kindle będzie doskonałym wyborem. Dla innych osób program będzie raczej bezużyteczny.

Najczęściej pobierane Książki na android

Kindle

Download

Kindle 4.7.0

Opinie użytkowników o Kindle

Sponsorowany×